Chcete predať investičné zlato?

V našich radoch sa vždy nájde niekto, kto rád odkúpi Vaše investičné zlato.

Ako na to?

  1. Vyplňte kontaktný formulár.
  2. Dohodneme sa na cene.
  3. Svoje zlato nám zašlete poštou alebo odovzdáte osobne.
  4. Okamžite po jeho prijatí overíme jeho pravosť.
  5. Dohodnutú sumu zašleme okamžite a to buď bankovým prevodom, alebo poštovou poukážkou. Uprednostňujeme bankový prevod, nakoľko tento je rýchly a je bez ďalších poplatkov. Pokiaľ by ste chceli peniaze zaslať poštovou poukážkou, musíme bohužiaľ danú sumu znížiť o poplatok za poštový prevod (rádovo desiatky centov). 
  6. Pokiaľ svoje zlato prinesiete osobne, dané overenie sa robí okamžite a peniaze dostanete v hotovosti. Samozrejme, ak uprednostňujete dostať peniaze na svoj účet, vaše peniaze vám odošleme okamžite prostredníctvom internetbankingu.
  7. Pokiaľ by vo vašom tovare niečo nesedelo, nič sa nedeje. Celá transakcia sa stornuje a tovar vám v rovnakom stave vrátime späť. Takáto situácia však ešte nenastala. Zlato vďaka svojim špecifickým vlastnostiam je ťažko falšovatelný materiál, takže my sme sa s falošným investičným zlatom zatiaľ nestretli.

 

Tak prečo váhať? Pokúsime sa vám ponúknuť najlepšiu výkupnú cenu.* Kontaktujte nás.

 * V prípade mincí a tehličiek do 50 gramov vychádzame pri výkupe skôr z predajných cien za aké ich v danom čase vieme nakúpiť od našich dodávateľov. Práve to je cieľom nášho klubu - zabezpečiť čo najlepšie výkupné ceny. (S predajnými totiž nič neurobíme a pri predajných sa musíme prispôsobiť aktuálnym cenám na trhu.)
Pri tehličkách 100 gramov a vyššie je ich likvidita už trošku horšia. Takže dohodnutá výkupná cena závisí od okamžitých požiadaviek a sentimentu našich členov. Z tohoto dôvodu, pokiaľ ste len začínajúcim investorom a neviete sa rozhodnúť akú veľkosť mince alebo tehličky zvoliť, prihovárame sa skôr k 1 Oz minciam alebo tehličkám. Tie sa v našom klube točia úplne najviac, takže vieme zabezpečiť výkup v najlepších možných cenách.