Kde sídlime

 

Naša kancelária sa nachádza na adrese:

 

Wolkrova 4

851 01 Bratislava - Petržalka

 

V budove nás nájdete ako firmu:

TWINS INVEST s.r.o.

- 1. poschodie - vpravo - kancelária: 106

 

Aj keď má mnoho z vás z Petržalky panický strach, môžeme Vás ubezpečiť, že naša prevádzka sa nachádza na výborne obslužnom mieste, ktoré sme veľmi pozorne vyberali.

Naša kancelária sa nachádza blízsko Bratislavského centra. Na druhej strane sa u nás v priebehu dňa veľmi dobre parkuje - hneď vedľa firmy. K dispozícií je dostatočný počet parkovacích miest a k tomu zadarmo a bez akýchkoľvek parkovacích kariet.

 

Taktiež ak sa rozhodnete prísť autobusom, naša budova sa nachádza hneď vedľa zastávky autobusu. - Zastávka autobusu "Hálova" - linky 93 a 94 - iba 3 zastávky od centra Bratislavy.

 

Chystáte sa za nami autom?

Pred budovou - na ulici Wolkrova zväčša nájdete parkovacie miesto pre Vaše auto. Poboku budovi je potom veľké parkovisko, kde počas dňa určite parkovacie miesto nájdete.

  

Parkovacia politika

Od roku 2022 zaviedlo mesto Bratislava v tejto časti Petržalky rovnakú PARKOVACIU POLITIKU ako je už vo veľa častiach Bratislavy. Tento systém parkovania je nazvaný PAAS a je označený VEĽMY ZLE - zelenými tabuľami, ktoré si nikto nevšimne a sú osadené veľmi sporadicky. Navyše QR kód, ktorý je na daných tabuliach, návštevníkom Bratislavy nijak nepomôže - otvorí im iba stránku samotného parkovacieho systému kde nájdu hromadu textu, ale žiadne rýchle riešenie.

  

Bohužiaľ, bratislavský parkovací systém (PAAS) nejde uhradiť ani SMS-kou, ani v hotovosti. Čo chcú návštevníkov Bratislavy naučiť, alebo skôr "donútiť" je používať smartfóny a tam si stiahnuť príslušnú aplikáciu, spárovať si ju s kreditnou kartou a parkovné v Bratislave potom uhrádzať cez túto aplikáciu.

Ďalšou možnosťou je parkovné uhradiť v automatoch, ktoré sú však umiestnené tak, že ich návštevníci Bratislavy veľa krát ani nenájdu (väčšinou nie je nijako označené ktorým smerom sa príslušný "parkomat" nachádza) a ak ho aj nájdete, platiť sa dá len kreditnou kartou a to bezkontaktne. Takže návštevník Bratislavy, ktorý nemá smarfón alebo mu práve nefunguje kreditná karta, má akosi smolu.

  

    Aj tu funguje "arogancia moci", na ktorú sme si akosi v našej krajine už zvykli. Na túto skutočnosť ako aj na to, že parkovacia zóna je v našej ulici akosi zle označená sme magistrát hlavného mesta niekoľko krát upozornili - už v rokoch 2022 a 2023, ale s nulovým výsledkom.

  Jediným vylepšením je, že parkomat bol presunutý z pomedzi panelákov - kde by ho už naozaj nikto nenašiel, aspoň do blízkosti najväčšieho parkoviska, ktoré je v blízkosti našej firmy. Ale aj tak - ho nedali priamo na parkovisko - aby si ho každý všimol, ale ho umiestnili na náprotivný chodník, kde je dosť nenápadný. A nakoľko príslušné parkovisko nie je dobre označené - aká parkovacia politika na ňom platí, ľudia sú tu (ako aj v rôznych iných častiach Bratislavy) uvedení do omylu a mesto veselo bohatne na nedobrovoľných pokutách (ľudia by si aj radi zaplatili, ale nemajú ako, alebo o tom ani nevedia).

 

My svojim klientom parkovné platíme !!!

    Ale inak je parkovanie v okolí našej firmy veľmi jednoduché a bez problémov.

  Nájdite akékoľvek volné miesto v okolí našej firmy. Prídite hore do našej kancelárie. Prvá otázka, ktorú našim klientom kladieme je - či majú zaplatené parkovné. Ak nie, dané parkovné zaplatíme za Vás. Príslušné aplikácie máme už nainštalované a jediné čo od Vás pri tejto procedúre potrebujeme, aby ste nám nadiktovali ŠPZ Vášho auta, ktorú my potom zadáme do príslušnej aplikácie pre mestské parkovanie.

    Samozrejme, že príslušné parkovné od našich klientov nepožadujeme a je to benefit od našej firmy pre našich klientov, ktorých si veľmi vážime.

 

Aktuálne je parkovné v okolí našej firmy spoplatnené od 12:00 do 24:00.

  Ak prídete v inom čase - čiže do 12:00 - nemusíte parkovné vôbec riešiť.

 

  Ak si chcete príslušné parkovné predsalen z nejakého dôvodu uhradiť sami a to prostredníctvom parkomatu, nájdete ho na chodníku - oproti veľkého parkoviska, ktoré sa nachádza v blízkosti našej firmy. Parkovacia zóna je to 5001.

  

  

Chystáte sa za nami autobusom?

Pokiaľ sa za nami chystáte autobusom, cesta je veľmi jednoduchá...

Budova Wolkrova 4 sa nachádza rovno oproti autobusovej zastávky "Hálova". Na zastávke Hálova stoja okrem iných liniek najmä autobusy číslo 83 a 84. Pokiaľ nastúpite na tieto čísla na Mierovom námestí, zastávka Háloha je tretia v poradí...

 

Chystáte sa za nami vlakom?

Ani pri mimo-bratislavských klientov nie je cesta k nám zložitá...

Samozrejme, Vaša prvá cesta bude vlakom - na bratislavskú Hlavnú železničnú stanicu. Potom máte dve možnosti: Buď sa rozhodnete trošku sa prejsť a prejdete sa presne jednu autobusovú zastávku - prejdete cez nadchod a nájdete zastávku "SAV" - smerom do Petržalky. Odtiaľ idú už zmienené autobusy 83 a 84, ktoré Vás dovezú priamo k našej budove. Vystúpiť treba na zástavke "Hálova" a budova v ktorej sa nachádza naša prevádzka sa nachádza presne oproti tejto zástavky.

Pokiaľ sa vám úvodne zmienenú jednu zástavku nechce kráčať pešo, stačí si na bratislavskej Hlavnej stanici počkať na ktorýkoľvek autobus, ktorého nasledujúca zástavka je uvedená ako "SAV". Zveziete sa jednu zástavku a potom prestúpite na už zmienené autobusy čísiel 83 alebo 84.

 

 

      Ospravedlnujeme sa za zatiaľ len slovný popis danej trasy. Intenzívne pracujeme na príprave ilustračnej mapky, ktorá vám uvedené skutočnosti objasní.