Kde sídlime

 

Naša kancelária sa nachádza na adrese:

 

Wolkrova 4

851 01 Bratislava - Petržalka

 

V budove nás nájdete ako firmu:

TWINS Trade s.r.o.

- 1. poschodie - vpravo - kancelária: 106

 

Aj keď má mnoho z vás z Petržalky panický strach, môžeme Vás ubezpečiť, že naša prevádzka sa nachádza na výborne obslužnom mieste, ktoré sme veľmi pozorne vyberali.

Naša kancelária sa nachádza blízsko Bratislavského centra. Na druhej strane sa u nás v priebehu dňa veľmi dobre parkuje - hneď vedľa firmy. K dispozícií je dostatočný počet parkovacích miest a k tomu zadarmo a bez akýchkoľvek parkovacích kariet.

 

Taktiež ak sa rozhodnete prísť autobusom, naša budova sa nachádza hneď vedľa zastávky autobusu. - Zastávka autobusu "Hálova" - linky 93 a 94 - iba 3 zastávky od centra Bratislavy.

 

Chystáte sa za nami autom?

Pred budovou - na ulici Wolkrova zväčša nájdete parkovacie miesto pre Vaše auto. Poboku budovi je potom veľké parkovisko, kde počas dňa určite parkovacie miesto nájdete. Parkovanie je samozrejme zadarmo a to jednak na ulici ako aj na zmienenom parkovisku.

 

Chystáte sa za nami autobusom?

Pokiaľ sa za nami chystáte autobusom, cesta je veľmi jednoduchá...

Budova Wolkrova 4 sa nachádza rovno oproti autobusovej zastávky "Hálova". Na zastávke Hálova stoja okrem iných liniek najmä autobusy číslo 83 a 84. Pokiaľ nastúpite na tieto čísla na Mierovom námestí, zastávka Háloha je tretia v poradí...

 

Chystáte sa za nami vlakom?

Ani pri mimo-bratislavských klientov nie je cesta k nám zložitá...

Samozrejme, Vaša prvá cesta bude vlakom - na bratislavskú Hlavnú železničnú stanicu. Potom máte dve možnosti: Buď sa rozhodnete trošku sa prejsť a prejdete sa presne jednu autobusovú zastávku - prejdete cez nadchod a nájdete zastávku "SAV" - smerom do Petržalky. Odtiaľ idú už zmienené autobusy 83 a 84, ktoré Vás dovezú priamo k našej budove. Vystúpiť treba na zástavke "Hálova" a budova v ktorej sa nachádza naša prevádzka sa nachádza presne oproti tejto zástavky.

Pokiaľ sa vám úvodne zmienenú jednu zástavku nechce kráčať pešo, stačí si na bratislavskej Hlavnej stanici počkať na ktorýkoľvek autobus, ktorého nasledujúca zástavka je uvedená ako "SAV". Zveziete sa jednu zástavku a potom prestúpite na už zmienené autobusy čísiel 83 alebo 84.

 

 

      Ospravedlnujeme sa za zatiaľ len slovný popis danej trasy. Intenzívne pracujeme na príprave ilustračnej mapky, ktorá vám uvedené skutočnosti objasní.