Kto sme...

 

História našej firmy začala v roku 2010, keď bola založená ako neoficiálna idea - klub, čiže neoficiálne spojenie ľudí, ktorí majú záujem v investičných kovoch. Za cieľ sme si kládli zníženie cien investičného zlata na Slovensku, nakoľko v tých časoch sa na Slovensku z investičného zlata robil exkluzívny artikel - vhodný len pre vybraných ľudí a preto patrične predražený.

Tento náš cieľ sa splnil a musíme konštatovať, že v dnešnej dobe je už cena investičného zlata a aj striebra porovnateľná, niekedy aj nižšia, ako v zahraničí.

 

V roku 2011 sa naša činnosť plne rozvinula a samozrejme všetky predaje aj výkupy robíme prostrednítvom oficiálnych firiem.

 

Od samého začiatku a aj teraz sa snažíme ponúkať čo možno najlepšie predajné ale aj výkupné ceny.

 

TWINS INVEST s.r.o. 
IČO: 46462040,  DIČ: 2023396474,  IČ-DPH: SK2023396474
 
  
Aktuálne naša firma využíva nasledujúce bankové účty v týchto bankách:
VÚB:  SK06 0200 0000 0029 6632 4053

- tento účet odporúčame použiť, pokiaľ je Váš účet vo VÚB, Tatra Banke alebo Slovenskej sporiteľni.

Medzi týmito tromi bankami už existujú okamžité úhrady. Znamená to, že transakcia medzi týmito bankami prebehne okamžite, takže vaše peniaze budú okamžite pripísané na náš účet.

Čo ale klienti nevedia, že tieto okamžité platby platia len do 5000,- EUR denne a to kumulatívne, takže okamžite môžete previesť maximálne spolu 5000,-. Inak sa vaše peniaze pripíšu až na ďalší pracovný deň. 

Čo sa týka úhrad vrámci VÚB, tak prevedená môže byť akákoľvek suma a pripísaná by mala byť na náš účet teoreticky okamžite, v praxi však VÚB spracuje vašu transakciu s určitým oneskorením.

  

ČSOB:  SK34 7500 0000 0040 2746 2035

- tento účet odporúčame použiť, pokiaľ je vašou bankou ČSOB. Transakcie prebiehajú okamžite a v ľubovolnej výške.

  

Fio Banka:  SK87 8330 0000 0020 0170 8472

- tento účet odporúčame použiť, pokiaľ je váš učet buď vo Fio banke, alebo v nejakej inej, ktorá doposiaľ nebola spomenutá.

Vrámci Fio Banky sú transakcie realizované okamžite a to naozaj okamžite a v akejkoľvek výške. Pokiaľ vaša transakcia ide z nejakej inej banky, bude pripísaná až na ďalší pracovný deň - rovnako tomu je aj pri ných bankách.

   
Všetky spomínané bankové účty sú si rovnocenné, takže je nám jedno, na ktorý náš bankový účet vaša transakcia pripísaná..

   

Naša firma nevyžaduje žiadne zálohové úhrady.

  

My fixujeme ceny okamžite - po odoslaní vašej objednávky a to bez rozdielu - či je pracovný deň, štátny sviatok, deň či noc.

  

My nevyžadujeme, aby ste bezprostredne po svojej objednávke, resp. po vystavení faktúry pre vás, aby ste okamžite bežali do svojej či našej banky a uskutočnili úhradu. My svojim klientom dôverujeme (a oni dôverujú nám) a preto môžete svoju úhradu realizovať aj v nasledujúcich dvoch či troch dňoch a pritom nemusíte mať obavu, že bude vaša objednávka zrušená.

Na druhej strane, nemáme radi špekulantov. My sme féroví a to isté vyžadujeme aj od našich klientov. Tak prosím nezdržujte zbytočne svoje finančné transakcie, nešpekulujte a tiež nevyžadujte prosím od nás, aby sme vám akokoľvek znižovali cenu - ak náhodou pôjde cena medzitým dolu. My našim klinetom tiež nezvyšujeme cenu, pokiaľ medzitým ide cena na burze hore. Ďakujeme za pochopenie.
  
Pokojne môžete svoju úhradu realizovať aj na viac krát - napr. ak máte vo svojom internetbankingu nejaký denný limit a pod. Taktiež môžu vaše úhrady prísť z viacerých bankových účtov. My si už vaše transakcie v našom systéme dokážeme spárovať.

  

Čo sa týka výkupu, my garantujeme akýkoľvek výkup investičného zlata, striebra a platiny. Čo sa týka paládia - posnažíme sa, ale niekedy výkupnú cenu nie sme schopní okamžite určiť.

Pri tom nerozlyšujeme, či daná vec bola alebo nebola zakúpená u nás. U nás platia rovnaké ceny pre všetkých.

Nám nemusíte ani nič dokazovať. Váš tovar jednoducho overíme na prístrojoch a peniaze si buď odnášate okamžite v hotovosti, alebo vám ich, bez zbytočných zdžiavaní prevedieme na váš bankový účet. Takto to funguje všade na svete a u všetkých slušných firiem, takže my nechceme byť výnimkou.

  
Tešíme sa na spoluprácu s vami a pokiaľ máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a to buď telefonicky (na čísle 0903 705 704), alebo prostredníctvom emailu na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.