Prečo nakupovať práve u nás...

     Ako prvé informácia... My sa nesnažíme za každú cenu predať... Ak máte možnosť nakúpiť niekde lacnejšie, alebo predať lepšie, veľmi radi vám odporučíme nakúpiť a predať tam.

     Na druhej strane, ak si vyberiete práve nás, budeme veľmi radi. Dlhodobo sa snažíme poskytovať najlepšie možné služby a najférovejšie ceny a podmienky, takže veríme, že našu snahu oceníte.

 

Tu sú dôvody, prečo by ste si mali vybrať práve našu firmu:

 • Prevádzkujeme aj internetový obchod, ale máme aj kamennú predajňu - v Bratislave. Takže tovar zasielame jednak poštou, ale môžete si ho vyzdvihnúť aj osobne - v našej kancelárií.
 • Náš cenník je k dospozícií 24 hodin denne a po celý rok. Takže máme otvorené a naše ceny sú aktuálne aj v noci a aj počas sviatkov. Na to si dajte prosím predovšetkým pozor, pokiaľ porovnávate ceny v internetových cenníkoch počas noci a cez víkendy a sviatky. Cenníky mnohých iných firiem mimo ich otváracích hodín zastavú, takže ukazujú niekedy lepšie ceny, hoci skutočnosť taká nie je. Daná firma vám potom potvrdí takú cenu, ako je až na druhý deň, príp. v pondelok ráno.
 • Nevyžadujeme žiadnu garančnú zálohu, ani žiadne peniaze predom. My našim zákazníkom dôverujeme a ich objednávky berieme za záväzné, takže danú cenu fixujeme v momente objednávky. Na druhej strane otvorene priznávame, že v prípade dodania poštou očakávame najskôr úhradu našej faktúry a až potom odosielame objednaný tovar.
 • Tovar máme okamžite k dispozícií - či už si vyberiete osobné vyzdvihnutie, alebo dodanie poštou.
 • Tovar zasielame aj na dobierku. Vtakom prípade tovar vyplatíte v hotovosti - priamo pri vyzdvihnutí zásielky na pošte.
 • V prípade nákupu do 5000,- EUR môžete nakupovať aj anonymne.
 • V prípade objednávky nad 250,- EUR naúčtujeme žiadne poštovné
 • Okrem tovaru nakúpeného priamo u nás vykupujeme aj tovar kúpený kdekoľvek inde. Na druhej strane sa musíme pousmiať nad výrokmi niektorých firiem, že "garantujú" výkup všetkého čo kedy predali. Samozrejme, môžu niečo také garantovať, na druhej strane však neuvádzajú, na akú výkupnú cenu sa ich garancia vzťahuje. Čo tým chceme povedať? Že ak by ktorejkoľvek firme prišlo priveľa zákazníkov s ponukou na výkup, nie je žiadna firma schopná takéto niečo finančne vyplatiť a to pri dodržaní slušnej výkupnej ceny. Je to podobne ako pri bankách - predpokladajú, že nikdy nepríde príliš veľa klientov s danou požiadavkou.
 • My sa snažíme dať čo možno najlepšie predajné aj výkupné ceny... Samozrejme vrámci možností a vrámci našich aktuálnych kapacít.

 

A potom ešte pár detailov, ktoré úvadzajú všetci a ktoré by ste mali brať tiež do úvahy:

 • Na trhu sme od roku 2010 a vybavili sme už stovky spokojných zákazníkov.
 • Náš tovar pochádza zo 100% overených zdrojov a popredných svetových výrobcov. Za všetkým 100% stojíme a 100% ručíme. Takže v prípade akýchkoľvek problémov sme pripravení znášať príslušné následky.
 • Boli sme prvá firma na slovenskom ale aj českom trhu, ktorá začala ponúkať Au a Ag za ceny porovnateľné s cenami v zahraničí. A to bol a aj je práve naš ceľ - aby sa investičné zlato a striebro bralo ako niečo bežné na finančnm trhu, aby sa ho ľudia v SK nebáli a brali ho ako bežnú vec.
 • Naša firma nie je registrovaná na puncovom úrade SR, informácia pre vás však je, že pre predaj takéhoto tovaru žiadna taká registrácia nie je potrebná. Takáto registrácia je potrebná, pokiaľ daná firma pracuje so zlomkovým zlatom, príp. robí výrobky zo zlata a striebra. My pracujeme výlučne s investičným zlatom a striebrom a ten sa chápe ako tovar, príp. ako ako určitý druh meny.

 

 

     Stovky zákazníkov sa už predvedčilo o našej serióznosti a to že čo deklarujeme aj plníme. Budeme radi, ak sa aj Vy stanete jedným alebo jednou z nich...

A zároveň želáme len to najlepšie vo Vašom osobnom, ale aj pracovnom živote... Pretože to je to hlavné a to žiadne zlato ani striebro nenahradí.


  V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte prostredníctvom nášho kontaktného formulária.