Aké sú spôsoby dodania objednaného tovaru?

Spôsoby odovzdania objednaného tovaru sú v našej firme nasledujúce:

  • Osobné odovzdanie - v Bratislave
  • Zaslanie poštou - po predošlej úhrade bankovým prevodom
  • Zaslanie na dobierku

Akceptujeme nasledujúce spôsoby úhrady:

  • Platba v hotovosti
  • Úhrada bankovým prevodom
  • Úhrada na dobierku - pri prevzatí tovaru na pošte

Osobné odovzdanie

Objednaný tovar je možné od nás prevziať aj osobne - v Bratislave. Možnosť úhrady pri osobnom odovzdaní je buď v hotovosti, alebo bankovým prevodom na náš účet. Taktiež sa v blízkosti našej firmy nachádza priamo banka, takže v prípade väčšej sumy je možné zrealizovať úhradu priamo vložením na náš bankový účet vo VÚB.

V prípade, že si tovar plánujete prevziať až trošku neskôr (viac ako dva až tri dni) po Vašej objednávke, požadujeme okamžitú úhradu bankovým prevodom. Daný tovar Vás potom bude u nás čakať ľubovolne dlho a necháme len na vaše rozhodnutie a možnosti, kedy si ho u nás vyzdvihnete. Samozrejme, v takom prípade sa dá Vaše rozhodnutie aj dodatočne zmeniť a po doplatení poštovného Vám tovar bez problémov zašleme poštou.

 

Zaslanie poštou

Tovar bežne zasielame aj poštou. Nemusíte mať strach, bude zaslaný ako poistený list a všetky riziká znášame len a len my. V tomto smere musíme Slovenskú poštu pochváliť - zatiaľ sa nám žiadna zásielka nestratila a veríme že to takto zostane aj naďalej.

V prípade väčšej objednávky (rádovo viac ako 4000 až 5000 EUR), na doručenie balíka používame špedičné spoločnosti ako UPS, DHL a pod.

Samozrejme, pri zaslaní poštou požadujeme úhradu bankovým prevodom, príp. priamim vložením na náš účet v ktorejkoľvek pobočke VÚB. Ako sme už niekoľkokrát spomenuli, všetok ponúkaný tovar máme okamžite skladom, takže ho distribuujeme hneď ako Vaše peniaze dorazia na náš účet. 

Splatnosť vystavenej faktúry je okamžite, príp. jeden deň.

 

Zaslanie "Na dobierku"

V prípade menších objednávok je možné aj dodanie "na dobierku". V podstate takto zasielame zásielky cca do 2000 az 2500 EUR. V prípade väčších objednávok je možné zaslenie poštou - ako je popísané vyššie.

V prípade "na dobierku" danú sumu platíte na pošte - pri prevzatí zásielky. Chceme len zdôrazniť, že ak si od zaslania "na dobierku" predstavujete väčšiu bezpečnosť čo sa týka "platba pri prevzatí", de facto to nie je žiadna výhoda. Na pošte totiž danú zásielku uhrádzate pri odovzdaní balíka. Ten si môžete otvoriť až po zaplatení. Ako ale vidíte, hráme s otvorenými kartami, takže sa nemusíte báť, že by akýkoľvek spôsob úhrady predom u nás bol nebezpečný. Ak máte stále ešte nejaké pochybnosti uhradiť nám danú sumu predom bankovým prevodom, alebo v krajnom prípade na dobierku, máte možnosť nás najskôr navštíviť osobne, aby sme si vybudovali dôveru, alebo Vám odporúčame na začiatok zrealizovať nejakú menšiu objednávku, aby ste si overili našu serióznosť.