AKCIOVÁ PONUKA
 
Akciová cena: 3 206,20 EUR
 
Dostupnosť tovaru: tovar je okamžite skladom
V prípade dopravy poštou - zásielky poštou odosielame spravidla raz za týždeň.
Osobný odber je zdarma, ceny poštovného nájdete v rubrike Cena dopravy - na našej stránke.
(V prípade objednávky nad 500 EUR - s dodaním na vašu poštu je poštovné zadarmo...
 

Tehlička s certifikátom:

50g_coko_1

50g_coko_2

50g_coko_3

50g_coko_4

 

 

 

 

 


Krajina: Švajčiarsko, Nemecko
Výrobca: Valcambi
Názov: Tehlička 50 gramov (50x 1g)
Hmotnosť: 50 g
Rýdzosť: 999,9/1000 = 24 karátov
s certifikátom
  

Popis:

Ide o pole jednogramových tehličiek - 5x10 kusov. Medzi jednotlivými tehličkami je vytvorené ryhovanie, podobne ako je to pri klasickej "čokoládovej" čokoláde. Takže aj v prípade tejto zlatej "čokolády" je môžné ju rozlámať na príslušný počet menších tehličiek.

 

Táto zlatá "čokoláda" je dodávaná v akrylovom, čiže umelohmotnom obale, ktorý môžete kedykoľvek bez problémov a bez zničenia otvoriť aj zatvoriť. Tento obal slúži ako otváratelná krabička. Priložený je aj papierový certifikát.

 

Výrobcom je odvedčená a LBMA certifikovaná švajčiarska firma Valcambi, takže o pravosti a kvalite tohto výrobku nemusíte mať žiadne pochybnosti. Výrobca je vyrazený na každej jedno-gramovej tehličke, takže táto informácia sa nestratí ani v prípade, že použijete jednotlivé tehličky samostatne.

 

 

Využitie tejto 50 gramovej zlatej čokolády je univerzálne:

- Môžete ju držať ako celok a v prípade potreby sa dá ako celok aj odpredať.

 

- Taktiež môžete jednotlivé tehličky použiť alebo predať aj jednotlivo. My vykupujeme jednak celú "čokoladu" komplet, ale pokojne od vás odkúpime aj ľubovolný počet malých tehličiek.

- Čokoláda sa dá použiť aj v prípade finančnej krízy a rozhodnutie za čo vymeníte jedlotlivé tabličky je len a len na vás.vás.

- V prípade deľby majetku je táto čokoláda taktiež veľmi praktická. Pokojne ju môžete nalámať a rozdeliť medzi svoje deti či vnúčatá... (Samozrejme až keď budú mať rozum na to, že nejde o obyčajnú čokoládu...)

- Určite vás napadnú aj iné formy využitia. Z jednotlivých tabličiek si napr. môžete nechať urobiť u zlatníka nejaký výrobok na objednávku a pod.

 

 

Máte o daný exemplár záujem, alebo sa chcete niečo spýtať?

Vyplňte prosím kontaktný formulár